Gris

Захистіть своє господарство від АЧС

2. november 2021 webinar

Захистіть своє господарство від АЧС

З огляду на економічну ситуацію й ситуацію на ринку праці спалах африканської чуми свиней лише на одній данській свинофермі буде мати катастрофічні наслідки. Тому важливо, щоб усі, хто працює в галузі свинарства в Данії, ознайомилися з нормами й рекомендаціями щодо біозахисту, а також заходами для уникнення зараження поголів’я грипом. На цьому вебінарі буде розглянуто обидва питання, а учасники отримають уявлення про те, чому та як саме ми запобігаємо потраплянню африканської чуми свиней до нашої країни. Основна цільова група — іноземні співробітники, але будь-хто, кому треба освіжити свої знання, може долучитися до семінару.

 

ПРОГРАМА

Привітальна промова

Крістіан Фінк Хансен (Christian Fink Hansen), директор сектора, SEGES Svineproduktion

Короткий вступ про вірус

Ми не маємо права недооцінювати важливість захисту данського свинарства від зараження африканською чумою свиней. Ознайомтеся з короткою інформацією про віруси, які можуть уразити тварин і людей — гарними, поганими й потворними вірусами.  

Крістіан Меллер (Kristian Møller), директор, SEGES Svineproduktion

Біозахист у данському свинарстві

Данське свинарство має дуже високі стандарти біозахисту, і працівники ферм відіграють одну з найважливіших ролей у підтримці цих стандартів. Отримайте інформацію про правила карантину, доступ персоналу, рампи для завантаження свиней, медичний контроль і грип.

Хелена Хубак Крістіансен (Helena Houbak Kristiansen), ветеринар, SEGES Svineproduktion

АЧС

Що таке африканська чума свиней? Як вона поширилася? Дізнайтеся про жахливий убивчий вірус, який миттєво поширився з Африки в Європу, а потім впродовж кількох десятиліть поширився вже всією Європою — не в останню чергу через людську поведінку.

Лісбет Харм Нільсен (Lisbeth Harm Nielsen), старший спеціаліст, Landbrug & Fødevarer

Факти про харчові продукти й харчові відходи

Основною причиною поширення африканської чуми свиней на континент є невігластво. Чому це так і що ви можете зробити, щоб запобігти подальшому поширенню хвороби?

Лісбет Харм Нільсен (Lisbeth Harm Nielsen), старший спеціаліст, Landbrug & Fødevarer

TjekVogn і сертифікати чистоти транспортних засобів
Транспортування живих тварин є одним із центральних елементів запобігання поширенню АЧС. TjekVogn може допомогти вам захистити свою ферму. Дізнайтеся, як використовувати TjekVogn для покращення зовнішнього біозахисту.

Лісбет Харм Нільсен (Lisbeth Harm Nielsen), старший спеціаліст, Landbrug & Fødevarer

Висновок і слова подяки

Крістіан Меллер (Kristian Møller), директор, SEGES Svineproduktion

 

ДАТА І ЧАС
24 червня 2021 р., 14:00–16:00 

 

РЕЄСТРАЦІЯ
Вебінар безкоштовний, але для участі потрібна реєстрація.

Будь ласка, надсилайте свої запитання на amc@seges.dk до 10 червня, щоб ми могли підготуватися заздалегідь. Ви також можете надіслати запитання в чаті під час вебінару.